O nas

Jesteśmy zespołem pasjonatów naturalnych suplementów diety i dodatków dla zdrowia, promującymi zdrowy tryb życia i legalizację wszystkich wyrobów z konopi jako zdrowszej alternatywy innym używkom.

Legalizacja marihuany oprócz zalet zdrowotnych, zwiększa przychody do skarbu Państwa, zmniejsza liczbę uzależnień od twardych narkotyków, pozwala na kontrolowanie jakości, zmniejsza liczbę przestępstw, związanych z handlem narkotykami i żaden Meksykanin czy Kolumbijczyk nie zaginie w walkach karteli narkotykowych przez jointy nielegalnie spalane przez ok. 1,5 milionów Polaków rocznie.

Jesteśmy firmą ze sklepem internetowym działającej całkowicie online, co pozwala na zmniejszenie kosztów prowadzenia i oferowanie jednych z najlepszych cen na rynku.

Aby ułatwić wybór produktów z konopi, w naszym sklepie przedstawiamy tylko najlepsze produkty najlepszych producentów, prowadzących całkowicie legalną działalność, oraz posiadających wszystkie wymagane certyfikaty jakości i zawartości kannabinolu w produktach.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, sprawdź stronę kontaktów.